Skip to main content

Carti de calatorie

ghiduri turistice
1404

 

 

Cea mai bogată colecție de ghiduri turistice am găsit-o la librăria online book-express care este un pic altfel pentru că oferă cărți în limbile română, engleză, germană, spaniolă clasate pe specialități. Ghidurile sunt în limba engleză dar pentru un călător prin lume asta nu va fi cu siguranță nicio problemă. La ei am găsit faimoasa colecție de ghiduri Lonely Planet.
okian

Cei de la Okian sunt si ei un pic altfel și poți frunzării cele peste 628 de pagini de cărți de călătorie care și ele sunt în general în limba engleză dar găsiți evident ți în limba română.

eMag

La gigantul online emag am selectat o serie de albume numai bune de frunzărit sau de făcut cadou din oferta incredibilă de citi pentru un călător prin lume.

logo elefant

La elefant aș recomanda cărțile de călătorie. Ne putem inspira foarte bine din călătoriile altora pentru a visa și a le înfăptui pe ale noastre.

logoLibris

Pe cei de la libris îi recomand pentru cărțile pentru călătorie pe care să le luați cu voi și să le savurați în momentele de tihnă.

logo carturesti

logo

____________________________________________________

Abonează-te la blog prin email

Introdu adresa de email pentru a te abona la acest blog și vei primi notificări prin email când vor fi publicate articole noi.

Lasă un răspuns